360 Sanal Tur   Yahyalı Panorama
Projem Var

Projenin Amacı

Yahyalı’mıza gönül vermiş yenilikçi, üretken, bütün vatandaşlarımızın fikirlerini özgürce sunmasını, fikir ve projelerini hem Yahyalı Belediyesi ile hem de diğer vatandaşlarımızla paylaşmasına imkân sağlayan bir projedir.
Yahyalı İçin Projem Var ile sosyal ve kültürel etkinliklerden ulaşıma, teknolojik ya da mimari gelişmelerden altyapıya kadar günlük hayatta karşımıza çıkan her türlü konuda hayatımızı kolaylaştıracak, Yahyalı’mıza maddi veya manevi faydalar sağlayacak, kısaca vatandaşlarımızın yararına olacak her türlü görüş, fikir ve projeleri gün yüzüne çıkartıyoruz. ‘Ben olsam şöyle yapardım’ diye içinizden geçen fikirlerinizi, elinize kâğıt kalem alıp oluşturduğunuz projelerinizi gerçekleştirme şansı sunuyoruz. Bu sayede belediyemize yol ve yön göstermiş vatandaşlar olarak katılımcı hizmet anlayışına katkı sağlayacağınızı da önemle vurguluyoruz. Projeleriniz; ister var olan bir hizmeti geliştirmek, daha pratik bir hale getirmek veya daha ucuza mal etmek olsun, ister fark edilememiş günlük sorunlara çözümler olsun isterse de yepyeni bir fikir olsun. Kazanan Yahyalı Olsun !
Lütfen yandaki alanları eksiksiz doldurunuz. Projeniz hakkında detaylı bilgileri ilgili bölümlere yazınız. Projeniz incelendikten sonra size geri dönüş yapılacaktır. Fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.
Yahyalı Belediyesi
Proje Gönder
Evet   Hayır
Okudum, kabul ediyorum
Üye Olunan Birlikler
Tarihi Kentler Birliği
Tarihi Kentler Birliği
Tarihi Kentler Birliği
Türkiye Belediyeler Birliği
Faydalı Bağlantılar
YAHYALI BELEDİYESİ © Copyright 2019
Web Tasarım Ajansı Medyatör