360 Sanal Tur   Yahyalı Panorama
Haberler - Duyurular

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN BAŞKAN ÖZTÜRK’E ZİYARET

AK Parti Yahyalı İlçe Teşkilatı, yeniden Yahyalı Belediye Başkanlığına seçilen Esat Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek, AK Parti Yahyalı İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Sivritepe, AK Parti Yahyalı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Bulut, AK Parti Yahyalı İlçe Yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları yönetimi katıldı.

Ziyarette konuşan AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek; “ Buraya sizi tebrik etmek için geldik. Sizinle birlikte sahada 45 gün boyunca birlikte çalıştık. Allah hepsinden razı olsun. Rabbim emeklerimizi zayi etmedi. Kadın kollarımızın sahada başarısı bizi oldukça memnun etti. Rabbim sizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Gönlümüzdeki oy oranını alamadık ama çalışarak daha iyi yerlere tekrar geleceğiz.” İfadelerini kullandı.

Esat Öztürk; “ 31 Mart yerel seçimlerinde %44.10’luk bir oy oranı bu yükü yükleyen hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Ana kademedeki kadın ve gençlik kollarımızdaki tüm yönetim kurulu üyelerimize ve başkanlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Gece gündüz demeden çalıştılar çabaladılar. Mahalli idareler seçimi bitti. Biz şimdi önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimi için start veriyoruz.” diye konuştu.

 

Son Eklenen Haberler
Üye Olunan Birlikler
Tarihi Kentler Birliği
Tarihi Kentler Birliği
Tarihi Kentler Birliği
Türkiye Belediyeler Birliği
Faydalı Bağlantılar
YAHYALI BELEDİYESİ © Copyright 2019
Web Tasarım Ajansı Medyatör