Anasayfa PROJEM VAR

PROJEM VAR

Projenin Amacı

Yahyalı’mıza gönül vermiş yenilikçi, üretken, bütün vatandaşlarımızın fikirlerini özgürce sunmasını, fikir ve projelerini hem Yahyalı Belediyesi ile hem de diğer vatandaşlarımızla paylaşmasına imkân sağlayan bir projedir.

Yahyalı İçin Projem Var ile sosyal ve kültürel etkinliklerden ulaşıma, teknolojik ya da mimari gelişmelerden altyapıya kadar günlük hayatta karşımıza çıkan her türlü konuda hayatımızı kolaylaştıracak, Yahyalı’mıza maddi veya manevi faydalar sağlayacak, kısaca vatandaşlarımızın yararına olacak her türlü görüş, fikir ve projeleri gün yüzüne çıkartıyoruz. ‘Ben olsam şöyle yapardım’ diye içinizden geçen fikirlerinizi, elinize kâğıt kalem alıp oluşturduğunuz projelerinizi gerçekleştirme şansı sunuyoruz. Bu sayede belediyemize yol ve yön göstermiş vatandaşlar olarak katılımcı hizmet anlayışına katkı sağlayacağınızı da önemle vurguluyoruz. Projeleriniz; ister var olan bir hizmeti geliştirmek, daha pratik bir hale getirmek veya daha ucuza mal etmek olsun, ister fark edilememiş günlük sorunlara çözümler olsun isterse de yepyeni bir fikir olsun. Kazanan Yahyalı Olsun !

Lütfen yandaki alanları eksiksiz doldurunuz. Projeniz hakkında detaylı bilgileri ilgili bölümlere yazınız. Projeniz incelendikten sonra size geri dönüş yapılacaktır. Fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederiz. Yahyalı Belediyesi

KİŞİSEL BİLGİLER
PROJE BİLGİLERİ
Gözat ...

Proje ile ilgili döküman (Boyut maximum 20 MB ve Word, Excel, Pdf, Jpg, Jpeg Formatlarında olması gereklidir.)

SÖZLEŞME

 

YAHYALI İÇİN PROJEM VAR Kullanım Şartları Sözleşmesi

 

1. YAHYALI İÇİN PROJEM VAR, YAHYALI BELEDİYESİ’ NE aittir.

 

2. Girişimci (iş fikri ve/veya proje sahibi) üyeler için; ad, soyadı, mail adresi, doğum tarihi, telefon numarası, adres, meslek vb. bilgiler, bireysel girişimciler tarafından formlar doldurulmak suretiyle YAHYALI İÇİN PROJEM VAR WEB SİTESİ’ NE giriş yapıldığında kaydedilir. Formların doldurulması ile bilgi ve verilerin sahipleri bu verilerin doğruluğunu temin etmiş ve YAHYALI BELEDİYESİ tarafından ilgili faaliyetlerde kullanılmasına rıza göstermiş olduğunu kabul ve beyan etmiş sayılır.

 

3. Girişimci ve yatırımcı başvurusu, üyelik başvurusu, iletişim vb. e-posta iletişimi YAHYALI İÇİN PROJEM VAR WEB SİTESİ hizmetlerinin kullanımında, söz konusu mesajın güvenliğinin garanti altına alınamayacağından, gönderilen e-postaların güvenliği KULLANICI’ lafın sorumluluğundadır.

 

4. İşbu SÖZLEŞME ile KULLANICILAR; YAHYALI İÇİN PROJEM VAR WEB SİTESİ üzerinden ilettikleri her türlü fikir, görüş ve projelerin YAHYALI BELEDİYESİ tarafından değerlendirme amacıyla kayıtlı olarak alındığını, fikir veya projelerin orijinal olmaması, yurt içinde/yurt dışında hali hazırda uygulanmakta/mevcut olması ya da başvuru formunun gönderildiği esnada YAHYALI BELEDİYESİ ve/veya 3. kişilerce zaten geliştirilmekte olması gibi hallerde, söz konusu Proje’nin YAHYALI BELEDİYESİ ve/veya 3. kişilerce uygulamaya konulması durumunda, YAHYALI Belediyesi’nden herhangi bir şekilde bu başvurulara istinaden talepte bulunmayacaklarını, gayrı kabili rücu kabul ederler. KULLANICI, KAYSERİ İÇİN PROJEM VAR WEB SİTESİ üzerinden gerçekleştirdiği başvurusunun YAHYALI BELEDİYESİ ve/veya YAHYALI BELEDİYESİ tarafından yetkilendirilmiş kişiler tarafından değerlendirileceğini kabul eder.

 

5.YAHYALI BELEDİYESİ, YAHYALI BELEDİYESİ WEB SİTESİ üzerinden verilecek olan hizmetlerin devamlılığını garanti etmeyip, bu yollarla yapılacak işlemler üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. YAHYALI BELEDİYESİ , bu SÖZLEŞME konusu hizmetlerin KULLANICI’ya sunulması ile ilgili olarak herhangi bir neden göstermeksizin uygulama değişikliği yapabilir, hizmetin verilmesine ara verebilir veya tamamen durdurabilir.

 

6. YAHYALI BELEDİYESİ WEB SİTESİ, üzerinden kullanılan hizmetleri tek taraflı olarak ve önden bildirim yapmaksızın sonlandırmak veya kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. KULLANICI bu hizmet kesintisinden dolayı hak veya zararı tazmini iddiasında bulunamaz. KULLANICI, bu hususları kabul ettiğini ve hizmetin sona erdirilmesinden dolayı YAHYALI BELEDİYESİ’den her ne ad altında olursa olsun herhangi bir tazminat talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

 

7. YAHYALI BELEDİYESİ, işbu SÖZLEŞME ile KULLANICIların kendi rızasıyla verdiği bilgilerin YAHYALI BELEDİYESİ tarafından belirlenen belli bir kısmını kullanarak, KULLANICI’ların birbirleri ile iş fırsatları yakalamasına yardımcı olması adına, bu bilgilerin KULLANICILAR arasında erişilebilir olmasını sağlayabilecek hizmet değişikliklerine gidebileceğini ve böyle bir hizmet değişikliğinde KULLANICILARın ilgili hizmet değişikliğini peşinen kabul etmiş sayılacağını beyan eder.

 

8. YAHYALI İÇİN PROJEM VAR WEB SİTESİ’nin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, YAHYALI BELEDİYESİ ve web sitesi çalışanları , bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

 

9. Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece YAHYALI BELEDİYESİ’ne aittir. Bilgiler, YAHYALI BELEDİYESİ’nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. YAHYALIİÇİN PROJEM VAR WEB sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 

10. YAHYALI BELEDİYESİ, işbu SÖZLEŞME’de dilediği değişikliği ve yeniliği yapma hakkını saklı tutar.

 

11. İçeriğinde suç unsuru ahlak ve kanuna aykırılık içeren paylaşımlardan kişi sorumludur.

 

 

Lütfen bekleyin...
tbb tkb
Untitled-2