Anasayfa HABERLER KAYMAKAM ÇIĞ’DAN BAŞKAN ÖZTÜRK’E VEDA ZİYARETİ
KAYMAKAM ÇIĞ’DAN BAŞKAN ÖZTÜRK’E VEDA ZİYARETİ

KAYMAKAM ÇIĞ’DAN BAŞKAN ÖZTÜRK’E VEDA ZİYARETİ

0
0

Trabzon’un Sürmene ilçesine tayini çıkan Yahyalı Kaymakamı Mehmet Alper Çığ, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’e veda ziyaretinde bulundu.
Yahyalı’nın çok daha iyi yerlere gelmeye layık bir ilçe olduğunu ifade eden Kaymakam Çığ “ Yahyalı İlçesini gördüğüm için ve burada kaymakamlık yaptığım için son derece mutluyum. Bilinmesi gereken, gezilmesi gereken, insanlarının da tanınması gereken bir ilçe. Yaklaşık bir yıla yakın bir süre Yahyalı’da görev yaptım. Çok fazla uzun kalamasam da burada kaymakamlık yaptığım için kendimi şanslı hissediyorum. Görev süremizi güzel bir şekilde geçirdiğimizi düşünüyorum. Belediyemizin, belediye başkanımızın, kaymakamlığımıza ve bana çok destekleri oldu. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. İnşaallah fahri bir Yahyalılı buradan ayrılacağız. Yahyalı’ nın hak ettiği tanıtımı, bizde elimizden geldiği kadarıyla Türkiye’nin her yerinde yapacağız. Yahyalı iyi yerlere gelmeye layık bir ilçemiz. Belediyemizin, Kaymakamlığımızın ve başta da Esat Başkanımızın ilçeyi hak ettiği yere getirme noktasında çok büyük gayretleri var. Ben kendisine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” diye konuştu.
Yahyalı Kaymakamı Mehmet Alper Çığ’ a, Yahyalı’ da yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Bundan 9 ay önce, ilk kararname çıktığında hayırlı olsun diye kendisini aradığımı hatırlıyorum. Günler su gibi akıyor. 9 ay sonra da İç İşleri Bakanlığımızın tasarrufu, bizzat İç İşleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu Beyinde özel isteği üzerine Trabzon’umuzun güzel ilçesi Sürmene’ye gitmenize hüzünlenirken, bir taraftan da sayın bakanımızın isteği üzere oraya gitmenizin de gururunu yaşıyoruz. Görev süreniz içerisinde ilginizden alakanızdan dolayı, projelerimize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı size canı gönülden teşekkür ediyorum. Güle güle gidin. Sizleri daha güzel yerlerde görmeyi arzu ederiz. Sürmene’yi bundan sonra yakından takip edeceğiz. Oradaki güzel işleriniz bizi gururlandıracaktır. Gönülden bir Yahyalılı olduğunuza inanıyorum. Biz sizi tebrik ediyoruz. İlçemize ve bizlere hakkınızı helal edin.” şeklinde konuştu.

tbb tkb
Untitled-2